Дукендо - Україна

fdFacebook fb

 

    ДУКЕНДО в  Україні сваю  діяльність розпочало нещодавно - з 2014 року,  а перші секції з'явилися  ще 2010 році в Києві.  

  Засновником та ідейним наставніком Дукендо в Україні являється Геворг Альбертович Бадалян, він же - Президент Федерації Дукендо. Ідея віткриття секцій Дукендо в Україні саме йому.i-2

 

Завдяки багаторічному досвіду і багатократним перемогам Бадалян Геворг Альбертович став володарем чорного пояса III ДАН (DML) міжнародної категорії, " Instructor-тренер" міжнародної категорії /WDF & IFCKF/, а також 2-кратний чемпіон і багатократний призер національних чемпіонатів, чемпіон світу 2001 року серед професіоналів, суддя міжнародної категорії / WDF & IFCKF.

 

В Україні займатися ДУКЕНДО можуть всі бажаючі, так як це універсальний вид єдиноборств. Його техніка і практичне застосування відрізняються чіткістю, міццю, швидкістю і ефективністю.

Діти можуть починати займатися з 4 років. Для цього віку спеціально розроблена методика для початківців.

На сьогоднішній день в Україні існують різні вікові групи дітей:

1) Дошкільнята 4-6 років;

2) Школярі 7-12 і 12-16 років;

3) 16 і вище.

4)  також групи самозахисту для дівчат та жінок.

 

В Україні Дукендо широко і активно розвивається як в Києві, так і в інших містах. У столиці відкрито і активно працюють дев'ять шкіл. У Київській області відкрито чотири школи: в Бучі, Ворзелі, а також для жителів Михайлівки-Рубежівки.

Федерація Дукендо України всіляко сприяє широкому і перспективному поширенню карате Дукендо. У зв'язку з цим нещодавно почали працювати школи у Львові, Запоріжжі, а також в Одесі. 

Щорічно двічі на рік проводяться кваліфікаційні іспити для вихованців шкіл Дукендо. Практично десять місяців в році учні цих шкіл зі своїми тренерами та наставниками фізично і морально готуються до різного рівня змагань. Це як щорічні поєдинки за першість шкіл, так і Чемпіонати Києва та області. У цих змаганнях беруть участь і вихованці шкіл карате Дукендо, і запрошенні представники інших Федерацій та клубів.

У липні, серпні щорічно Федерація Дукендо України запрошує на збори в літні табори на південь України, а також за кордон. Тут вихованці шкіл можуть поєднувати тренування з відпочинком на морському узбережжі.

Займаючись цим видом спорту Ви і Ваші діти будете фізично розвиватися і матимете гармонію між тілом і душею.